|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Material: | Resin |
| Shape: | Box |
Suppliers with verified business licenses
| Pet Urn | |
| Model | PUC-01 |
| Application | Memorial Products for Pets |
| Material | Resin |
| Packing Size | 16*16*20cm |
| Net Weight | 560g |
| Gross Weight | 660g |
| OEM/ODM | Yes |





