|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Material: | Resin |
| Shape: | Animal |
Suppliers with verified business licenses
| Pet Urn | |
| Model | PUC-05 |
| Application | Memorial Products for Pets |
| Material | Resin |
| Packing Size | 22*13.5*13.5cm |
| Net Weight | 500g |
| Gross Weight | 570g |
| OEM/ODM | Yes |









