|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Material: | Resin |
| Shape: | Animal |
Suppliers with verified business licenses
| Pet Urn | |
| Model | PUD-05 |
| Application | Memorial Products for Pets |
| Material | Resin |
| Packing Size | 21.5*17.5*14.5cm |
| Net Weight | 670g |
| Gross Weight | 770g |
| OEM/ODM | Yes |







